Matulka Jan (Vlachovo Březí 1890 - 1972 New York)
Mořské útesy, signováno vpravo dole tužkou Matulka, akvarel/papír, 18 x 28,5 cm (Šm)
Provenience: Waldesova obrazárna, bez inv. č., Národní galerie v Praze, inv. č. K 5805, vráceno v restituci dědicům Jindřicha Waldese (1876 - 1941), soukromá sbírka, Praha
28.05.2016 - 15:00
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |